Komunia - co ubrać

note 1681898307643fbb43e28b4

Komunia - co ubrać

środa, 19 kwiecień 2023 o godzinie 11:58

Za parę chwil sezon komunijnu nabierze tempa.

Jest to Święto nie tylko Naszych dzieci, ale również Nasze - dlatego warto zwrócić uwagę na dodatki. Komunia to nie tylko sukienka oraz buty.

Dla dziewczynek polecamy na ta okazję specjalnie przygotowane rajstopy Komunijne, które będą idealnym uzupełnieniem ubioru.

Oprócz żakardowych rajstop godne polecenia są również rajstopy Lycra 20den w białym kolorze, które są dostępne w rozmiarze 1 (S) - ten rozmiar będzie odpowiedni dla dziewczynek o wzroście 150-156

Dla chłopaków polecamy na tą okazję eleganckie klasyczne bawełniane skarpetki, które w swoim składzie posiadają 80-90% bawełny.

 

Komunia to również rozważania damsko męskie na temat ubioru.

Dla mężczyzn idealnym wyborem na ta okazję będą skarpeki garniturowe EXCLUSIVE, które zostały stworzane dla najbardziej wymagających użytkowników, posiadają płaski szew, dzięki czemu zapewniają najwyższy komfort noszenia.

 

Dla Mam Komunijnych najbardziej odpowiednim wyborem, jeżeli chodzi o rajstopy, będą klasyczne rajstopy Lycra, które w Naszej ofercie mamy w trzech rodzajach grubości 15den20den oraz 40den. Wybór w kolorach jest naprawdę duży, od jasnych beżowych odcieni po klasyczny czarny kolor.