O firmie

MIRELLA - PRODUCENT RAJSTOP POŃCZOCH I SKARPET

O NAS

separator

MIRELLA to firma rodzinna działająca w formie spółki cywilnej, rozpoczęliśmy swoją działalność w 1993r. w Katowicach i jesteśmy producentem i projektantem wysokiej jakości modnych rajstop, pończoch i skarpet przeznaczonych dla kobiet, mężczyzn i dzieci w oparciu o najnowsze trendy mody .
W oparciu o wieloletnie doświadczenie staramy się stale poprawiać jakość swoich produktów oraz wychodzić klientom naprzeciw poprzez ciągłe poszerzanie asortymentu i dopasowywać się do wymogów rynku i zmieniających się trendów w modzie.
Działamy także w Katowicach i Jaworznie jako hurtownia rajstop własnej marki oraz zajmuje się i dystrybucją produktów zaprzyjaźnionych firm, wychodząc naprzeciw klientom chcąc rozrzerzyć dostępność naszych produktów poza nasz okręg specjalnie uruchomiliśmy hurtownię internetową gdzie klient, może się zapoznać się z ofertą oraz zamawiać produkty, które wysyłamy w każde miejsce w Polsce.   
W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór kolekcji klasycznych oraz fantazyjnych:

wyprodukowanych z najwyższej jakości surowców w szerokiej gamie kolorystycznej przeznaczone dla dzieci, niemowląt, młodzieży , kobiet i mężczyzn.
Mamy nadzieję , że zakup naszych wyrobów da pełne zadowolenie i satysfakcję.
Mirella - wysokiej jakości modne rajstopy damskie, rajstopy we wzory, rajstopy fantazyjne itp.


Zapraszamy do współpracy zarówno producentów, hurtownie oraz sklepy.
Z poważaniem "MIRELLA"